Galvin Green Angie White

Galvin Green nepromokavá Gore-Tex  dámská bunda Performance Shell s vnitřní síťkou je vysoce odolná proti vodě a dešti včetně zipů.

Více informací


1 298 Kč

-80%

6 490 Kč

Parametry

ZnačkaGalvin Green
TechnologieGORE-TEX® látka s vnitřní síťkou

Více informací

Galvin Green nepromokavá Gore-Tex bunda Performance Shell s vnitřní síťkou je vysoce odolná proti vodě a dešti včetně zipů.

Použitím nové technologie při výrobě látky pro bundu Galvin Green bylo dosaženo vynikacích vlastností. Bunda je lehká, dokonale udrží teplo a odvede vlhkost. Galvin Green je naprostou jedničkou na trhu ve výrobě nepromokavého golfového oblečení Gore-Tex a poskytuje na vodotěsnost záruku 3 roky.

GORE-TEX®  TECHNOLOGIE

- zaručená 100% nepromokavost

- ultralehké, tenké a ideálně skladné

- maximální prodyšnost, která umožňuje ventilaci tepla a vlhkosti

- extrémně odolná nepromokavá ochrana

- perfektně pasuje na tělo. Veškeré produkty jsou navrženy golfisty

- snadné na vyprání

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Látka GORE-TEX® je nejlehčí a nejskladnější aktuálně dostupná na trhu. 100% nepromokavá, neprofukavá a extrémně prodyšná s vodním sloupcem přesahující 20 000 mm.

GORE-TEX membrána obsahuje přes 1.4 miliard mikroskopických pórů na centimetr čtverečný. Tyto póry jsou 20 000krát menší než kapka vody, ale zároveň 700krát větší než molekule vodního výparu, čímž je Gore-Tex membrána naprosto nepromokavá z vnější strany, zatímco z vnitřní umožňuje potu uniknout ven.